Компанія АРФЕН-Україна є офіційним представництвом заводу ARFEN KOPRU, що вже більше 20 років займається виробництвом профілів для деформаційних швів мостів та шляхопроводів, а також їх основних складових.

Компанія ARFEN, заснована в 1999 році, розпочала свій шлях з промовистим  девізом "будівельні рішення". Ми віддані виробляти високоякісні рішення, головним чином для високотехнологічної будівельної промисловості. Ми не обмежені лише внутрішнім ринком, компанія АРФЕН міжнародна, і наші представництва по всьому світу приймали участі у більш ніж 120-ти проектах. Наша постійна відданість якості та виконанні технічних завдань замовників головні рушії цього досягнення.

Наше виробництво розташоване на 3 заводах. Загальна площа заводів 14000 м2

Продукція АРФЕН задовольняє різні потреби будівельної галузі. Що стосується цивільного будівництва та інфраструктури, то основними напрямами є:

  • елементи деформаційних швів мостів та шляхопроводів (сталеві, модульні багато балочні, алюмінієві та  гумові)
  • опорні частини (еластомірні та дискові), сейсмічні компенсатори
  • елементи тросів та закладних для пост-напруження прогонових будов.

Якісний підхід АРФЕН полягає в тому, що всі співробітники від найнижчого рівня, до рівня вищого менеджменту в усіх філіалах прагнуть досконалості результатів своєї праці. Задоволеність клієнтів високою якістю продукції є найвищим приорітетом компанії АРФЕН.

Сталеві профілі деформаційні

Сталеві профілі деформаційні

Завдяки своїм якостям, ущільнювальна гума захищає внутрішні елементи профілю від попадання вологи і запобігає розвитку корозії, а сталева пластина забезпечує витривалість і міцність конструкції.

Еластомірні опорні частини

Еластомірні опорні частини

Опори для мостів застосовуються для компенсації навантаження верхньої частини конструкції на мостові колони.

Дискові і шарнірні опорні елементи

Дискові і шарнірні опорні елементи

Можуть бути дискові або шарнірні. Також опорні елементи можуть бути як фіксованими, так і дозволяти певні поздовжні, поперечні або вертикальні переміщення, або ковзання.