Алюмінієвий мостовий деформаційний профіль

Алюмінієві деформаційні профілі АРФЕН серії А-ВЕ – стандатизовані деформаційні профілі для мостів та шляхопроводів.

Можуть бути використані на будь яких типах мостів та шляхопроводів з навантаженнями НК80 та НК 100, та деформаційними переміщеннями -/+40мм та -/+50мм. Не потребують індивідуального проекту. Профілі довжиною 2м.п. виготовлені з конструкційного авіаційного алюмінію, можуть мати різні розміри V - подібної гумової вставки. Поставляється в комплекті з усіма потрібними кріпленнями. Профіль досить компактний, 100м.п. профіля може бути перевезено невеликою вантажівкою. Система збирається по місцю вручну, не потребує спеціальної техніки та інструментів. Може бути використаний як ремонтний профіль. Система є універсальною, підходить для всіх типів мостів та шляхопроводів, не залежно від поперечного профілю шляхопроводу.

Використовується: автомобільні мости, шляхопроводи, віадуки, та інші споруди транспорту будь-яких конструкцій (монолітні залізобетонні, збірні залізобетонні)

Принцип дії: Монтується шляхом збирання профіля вручну по місцю, та вмонолічування анкерних кріплень в плиту штучної споруди з обох боків деформаційного шва. Навантаження безпосередньо сприймають поздовжні несучі алюмінієві профілі. Деформаційні переміщення та гідроізоляція забезпечується завдяки V - подібній гумовій вставці.

Характеристики:

  • Деформаційні переміщення -/+40 мм та -/+50 мм.
  • Допустимі навантаження НК80 та НК100
  • Профіль суцільно алюмінієвий, корозії не підлягає
  • Профілі універсальні, підходять в більшості випадків стандартних мостових деформаційних швів. Можуть бути використані як ремонтні.
  • Довжина балки 2 м, гумова вставка суцільна до 25 м.п.