Модульні деформаційні профілі (багатобалочний)

Сталеві модульні деформаційні профілі АРФЕН серії ВЕ – деформаційні профілі індивідуального виготовлення для мостів та шляхопроводів з середніми та великими довжинами прогонових будов.

Можуть бути виконані на основі декількох видів несучого профіля, можуть мати різні розміри деформаційних переміщень (від -/+160мм до -/+800мм). Виготовляються шляхом набору несучих балок та гумових компенсаторів на потрібну ширину та величину деформаційних переміщень.

До несучого профіля в якості елементів кріплення можуть бути приварені анкерні пластини, провушини, шпильки Нельсона, тощо. Профіль може бути укомплектовано синусоїдною накладкою для зменшення шуму руху транспорту.

Всі профілі індивідуального виготовлення, виконуються згідно технічного завдання замовника.

Використовується: автомобільні мости, шляхопроводи, віадуки, (в тому числі морські) та інші споруди транспорту будь яких категорій складності та будь яких конструкцій (монолітні залізобетонні, збірні залізобетонні, сталеві, вантові, підвісні)

Принцип дії: Монтуються шляхом вмонолічування анкерних кріплень в плиту штучної споруди з обох боків деформаційного шва. Навантаження безпосередньо сприймають поздовжні несучі сталеві профілі, що в свою чергу опираються не конструкцію направляючих та компенсаторів. Деформаційні переміщення та гідроізоляція забезпечується завдяки V - подібним гумовим вставкам суцільним по всій довжині.

Характеристики:

  • Деформаційні переміщення від -/+160мм та -/+800 мм.
  • Допустимі навантаження НК80 та НК100
  • Покриття цинком не менше 80мкм в два шари, покриття епоксидною фарбою не менше 100 мкм в два шари
  • Профілі індивідуального виготовлення під технічне завдання замовника
  • Довжина суцільного елемента шва до 12 м