Відбійник-поручень WG145-1

WG145-1 Відбійник-поручень з LED-підсвічуванням для стаціонарних відділень

Елегантний поручень з можливістю провести LED-підсвічування і комплектується полікарбонатною панеллю, що дозволяє залишати тільки нічну підсвітку на ніч в коридорах. Дана модель, ідеальний вибір для медичних центрів і стаціонарів. А також має дві функції, як поручень, так і відбійник. Має ефектний вигляд за рахунок комплектації, як зовнішніми перехідними елементами, так і внутрішніми, що дозволяє змонтувати відбійник по периметру приміщення однієї єдиної стрічкою і це є прекрасним дизайнерським і функціональним рішенням.

Комплектуючі:

 • Вініловий профіль - 2 мм
 • Алюмінієвий профіль
 • Гумова вставка ТЕП
 • Полікарбонатна вставка
 • Заглушка ліва\права
 • Зовнішній кут
 • Внутрішній кут

Монтаж:

 1. Перед монтажем необхідно провести замір потрібної довжини алюмінієвого несучого профілю, після відрізати необхідну довжину.
 2. Розмітити і просвердлити отвори для монтажу в алюмінієвому несучому профілі, діаметром 6-6,5 мм. Кріплення перил-відбійників проводиться дюбелями наступних типів, які не входять в комплект поставки:
  • основа з цегли дюбель 10х60 (80), саморізи 6х160;
  • підставу з бетону дюбель 10х60, саморізи 6х160;
  • основа з гіпсокартону дюбель Моллі, болти 6х140.
   
 3. На наступному етапі, необхідно просвердлити отвори в стіні за допомогою перфоратора (з розрахунку 2 кронштейна на 1м/п, але не більше 600мм між кронштейнами). Для розмітки використовувати алюмінієвий несучий профіль з уже підготовленими отворами для монтажу, в якості шаблону.
 4. Провести монтаж несучого алюмінієвого профілю, по черзі виставивши кронштейни напроти отворів і закріпивши без затягування саморізами або болтами до відповідного дюбелю.
 5. Нарізати необхідну довжину внутрішнього амортизатора і зафіксувати його в спеціальний паз, який розташований в алюмінієвому несучому профілі.
 6. Остаточна фіксація саморізами (болтами) алюмінієвого несучого профілю проводиться після встановлення всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки).
 7. Установка всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки) до алюмінієвого несучого профілю проводиться за допомогою гвинтів самосвердлувальний 3,9х16 DIN 7504 N.
 8. Після виконання всіх вищезазначених дій, необхідно провести остаточну фіксацію алюмінієвого профілю саморізами (болтами) до основи стіни попередньо виставивши його в монтажне положення.
 9. Зробити порізку в розмір і монтаж декоративних вінілових накладок і полікарбонатною панелі.
 10. При довжини прямих ділянок більше 4-х м/п, установку алюмінієвого несучого профілю і вінілової декоративної накладки необхідно проводити стик в стик і в розбіг min 100мм.

Примітка: LED-стрічка, не входить в комплектацію відбійника.

Модель Довжина профілю Ширина профілю Товщина профілю Кількість амортизуючих вставок Заглушка ліва Заглушка права Зовнішній кут Внутрішній улов Кронштейн Полікарбонатна вставка LED-стрічка Кількість можливих кольорів
WG 145-1 4 м 145 мм 85 мм 1 WG006 WG006 WG007-2 WG007-1 WG005   - 5 кольорів*