Відбійник-поручень WG145

WG145 Відбійник - поручень для стаціонарних відділень

Дана модель поручня, відмінно підійде для прийомних та стаціонарних відділень. Виконує функцію захисту стіни і можливість дотриматися відвідувачам. Сама лаконічна модель, має чітку і рівну форму.

Комплектуючі:

 • Вініловий профіль - 2 мм
 • Алюмінієвий профіль
 • Гумова вставка ТЕП
 • Заглушка ліва\права
 • Зовнішній кут
 • Внутрішній кут

Монтаж:

 1. Перед монтажем необхідно провести замір потрібної довжини алюмінієвого несучого профілю, після відрізати необхідну довжину.
 2. Розмітити і просвердлити отвори для монтажу в алюмінієвому несучому профілі, діаметром 6-6,5 мм. Кріплення перил-відбійників проводиться дюбелями наступних типів, які не входять в комплект поставки:
  • основа з цегли дюбель 10х60 (80), саморізи 6х160
  • підставу з бетону дюбель 10х60, саморізи 6х160
  • основа з гіпсокартону дюбель Моллі, болти 6х140.
   
 3. На наступному етапі, необхідно просвердлити отвори в стіні за допомогою перфоратора (з розрахунку 2 кронштейна на 1м/п, але не більше 600мм між кронштейнами). Для розмітки використовувати алюмінієвий несучий профіль з уже підготовленими отворами для монтажу, в якості шаблону.
 4. Провести монтаж несучого алюмінієвого профілю, по черзі виставивши кронштейни напроти отворів і закріпивши без затягування саморізами або болтами до відповідного дюбелю.
 5. Нарізати необхідну довжину внутрішнього амортизатора і зафіксувати його в спеціальний паз, який розташований в алюмінієвому несучому профілі.
 6. Остаточна фіксація саморізами (болтами) алюмінієвого несучого профілю проводиться після встановлення всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки).
 7. Установка всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки) до алюмінієвого несучого профілю проводиться за допомогою гвинтів самосвердлувальний 3,9х16 DIN 7504 N.
 8. Після виконання всіх вищезазначених дій, необхідно провести остаточну фіксацію алюмінієвого профілю саморізами (болтами) до основи стіни попередньо виставивши його в монтажне положення.
 9. Зробити порізку в розмір і монтаж декоративних вінілових накладок.
 10. При довжини прямих ділянок більше 4-х м/п, установку алюмінієвого несучого профілю і вінілової декоративної накладки необхідно проводити стик в стик і в розбіг min 100мм.
Модель Довжина профілю Ширина профілю Товщина профілю Кількість амортизуючих вставок Заглушка ліва Заглушка права Зовнішній кут Внутрішній улов кронштейн Кількість можливих кольорів
WG 145-1 4 м 145 мм 85 мм 1 WG006 WG006 WG007-2 WG007-1 WG005 5 кольорів*

* вся колірна палітра складається з 32 квітів і доступна при замовленні від 300м.п. кожної одиниці продукції.

Применялся на объектах