Відбійник-поручень WG152

WG152 Відбійник-поручень для прийомних екстреної медичної допомоги

Відбійник-поручень спеціально розроблений для приймальних відділень екстреної медичної допомоги з високим трафіком каталок і людей. За рахунок однієї гумової вставки і міцного вінілу дана модель є відмінним захистом стін і кутів. Поручень комплектується як зовнішніми перехідними елементами, так і внутрішніми, що дозволяє змонтувати відбійник по периметру приміщення однієї єдиної стрічкою і це є прекрасним дизайнерським і функціональним рішенням.

Комплектуючі:

Вініловий профіль - 2 мм

 • Алюмінієвий профіль
 • Гумова вставка ТЕП
 • Заглушка ліва\права
 • Зовнішній кут
 • Внутрішній кут

Монтаж:

 1. Перед монтажем необхідно провести замір потрібної довжини алюмінієвого несучого профілю, після відрізати необхідну довжину.
 2. Розмітити і просвердлити отвори для монтажу в алюмінієвому несучому профілі, діаметром 6-6,5 мм. Кріплення перил-відбійників проводиться дюбелями наступних типів, які не входять в комплект поставки:
  • основа з цегли дюбель 10х60 (80), саморізи 6х160;
  • підставу з бетону дюбель 10х60, саморізи 6х160;
  • основа з гіпсокартону дюбель Моллі, болти 6х140.
 3. На наступному етапі, необхідно просвердлити отвори в стіні за допомогою перфоратора (з розрахунку 2 кронштейна на 1м/п, але не більше 600мм між кронштейнами). Для розмітки використовувати алюмінієвий несучий профіль з уже підготовленими отворами для монтажу, в якості шаблону.
 4. Провести монтаж несучого алюмінієвого профілю, по черзі виставивши кронштейни напроти отворів і закріпивши без затягування саморізами або болтами до відповідного дюбелю.
 5. Остаточна фіксація саморізами (болтами) алюмінієвого несучого профілю проводиться після встановлення всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки).
 6. Установка всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки) до алюмінієвого несучого профілю проводиться за допомогою гвинтів самосвердлувальний 3,9х16 DIN 7504 N.
 7. Після виконання всіх вищезазначених дій, необхідно провести остаточну фіксацію алюмінієвого профілю саморізами (болтами) до основи стіни попередньо виставивши його в монтажне положення.
 8. Зробити порізку в розмір і монтаж декоративних вінілових накладок.
 9. При довжини прямих ділянок більше 4-х м/п, установку алюмінієвого несучого профілю і вінілової декоративної накладки необхідно проводити стик в стик і в розбіг хв. 100 мм.
Модель Довжина профілю Ширина профілю Товщина профілю Кількість амортизуючих вставок Заглушка ліва Заглушка права Зовнішній кут Внутрішній улов кронштейн Кількість можливих кольорів
WG 152 4 м 152 мм 85 мм 1 WG026 WG027 WG028 WG029 WG005 5 кольорів*

* вся колірна палітра складається з 32 квітів і доступна при замовленні від 300 м. п. кожної одиниці продукції.