Поручень WG42

Поручень WG42 для бізнес центрів

Дана система поручнів, відмінне рішення для внутрішньої обробки громадських місцях. За рахунок своїх антибактеріальних добавок і брудовідштовхуючим властивості, поручень дуже легко утримувати в чистоті. Більше того, цю систему можна застосовувати в комбінації з кутовою і настінної захистом, що дозволяє закрити дизайнерський питання. Комплектуючі, до поручня WG42 виготовлені з нержавіючої сталі.

Комплектуючі:

  • Вініловий профіль - 2 мм
  • Алюмінієвий профіль
  • WG033 Кронштейн для монтажу з нержавіючої сталі
  • WG034 Зовнішній і внутрішній поворотний елемент з нержавіючої сталі

Монтаж:

1. Перед монтажем необхідно провести замір потрібної довжини алюмінієвого несучого профілю, після відрізати необхідну довжину.

2. Розмітити і просвердлити отвори для монтажу в алюмінієвому несучому профілі, діаметром 6-6,5 мм. Кріплення перил-відбійників проводиться дюбелями наступних типів, які не входять в комплект поставки:

  • підстава з цегли дюбель 10х60 (80), саморізи 6х160;
  • підставу з бетону дюбель 10х60, саморізи 6х160;
  • підстава з гіпсокартону дюбель Моллі, болти 6х140.

3. На наступному етапі, необхідно просвердлити отвори в стіні за допомогою перфоратора (з розрахунку 2 кронштейна на 1м/п, але не більше 600мм між кронштейнами). Для розмітки використовувати алюмінієвий несучий профіль з уже підготовленими отворами для монтажу, в якості шаблону.

4. Провести монтаж несучого алюмінієвого профілю, по черзі виставивши кронштейни напроти отворів і закріпивши без затягування саморізами або болтами до відповідного дюбелю.

5. Остаточна фіксація саморізами (болтами) алюмінієвого несучого профілю проводиться після встановлення всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки).

6. Установка всіх перехідних і завершальних елементів (заглушки, кутки) до алюмінієвого несучого профілю проводиться за допомогою гвинтів самосвердлувальний 3,9х16 DIN 7504 N.

7. Після виконання всіх вищезазначених дій, необхідно провести остаточну фіксацію алюмінієвого профілю саморізами (болтами) до основи стіни попередньо виставивши його в монтажне положення.

8. Зробити порізку в розмір і монтаж декоративних вінілових накладок.

9. При довжини прямих ділянок більше 4-х м/п, установку алюмінієвого несучого профілю і вінілової декоративної накладки необхідно проводити стик в стик і в розбіг min 100мм.

Примітка: В даній моделі, немає амортизуючою вставки.

Довжина профілю Діаметр профілю Кількість амортизуючих вставок Заглушка ліва Заглушка права Зовнішній кут Внутрішній улов Кількість можливих кольорів
4 м 42 мм - ліва/права ліва/права     32 кольору