Тактильне покриття — це легке і раціональне рішення для устаткування вхідної групи у відповідності з програмою обов'язкового створення безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення, а саме ДБН2.2-40:2018 «Будівлі і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

Тактильне підлогове покриття ТМ Arfen призначене для допомоги незрячим та людям зі слабким зором, самостійно і вільно пересуватися по вулицях і громадських місцях. Завдяки рельєфного малюнку «штучна нерівність» вказує напрямок руху або попереджає про його зміну. Також тактильні підлогові покажчики мають сигнальний колір, що додатково допомагає людям з залишкової гостротою зору орієнтуватися в просторі на вокзалах, аеропортах, станціях метрополітену, лікарнях, адміністративних будівлях і на вулиці.

Наземні покажчики Арфен виготовлені з еластичного термопластика з додаванням поліуретану, мають високу стійкість до зношування не розтріскуються і не стираються.

Тактильне підлогове покриття попереджаюче

Тактильне покриття попереджаюче

Тактильна плитка або «штучна нерівність» — це необхідний інформативний елемент для сліпих і погано бачать людей, що допомагає самостійно пересуватися у громадських місцях і на вулиці.