Відбійник кутовий CG50B

CG50B Система захисту кутів

Кутовий відбійник вініловий, відмінна бюджетна захист кутів від ударів. Даний відбійник підійде в будь-яке приміщення, де немає каталок. Відмінне рішення для захисту кутів у прийомних, офісах, кабінетах і будь-яких прохідних зонах. А також за рахунок своїх антибактеріальних характеристик, дані відбійники підійдуть для медичних центрів і це ідеальний вибір захисту кутів від зносу внутрішньої обробки.

Комплектуючі:

 • Вініловий профіль - 2 мм

Монтаж:

 1. Визначте висоту кутового відбійника.
 2. У випадку, якщо необхідно виконати підрізання відбійника, використовуйте монтажну пилу або будівельний ніж і металеву лінійку(косинець).
 3. Переконайтеся, що стіна суха і чиста.
 4. Видаліть всі нерівності стіни, для досягнення найкращих результатів.
 5. Перед нанесенням клею протріть обидві сторони відбійника, щоб переконатися, що на поверхнях немає пилу і бруду.
 6. Нанесіть клей тільки на поверхню стіни, для розподілу клею використовувати шпатель D2 або B3. Рекомендується використовувати контактний клей на водній основі (KIILTO EXTRA, DENLAKS TK-580). Витрата 300-350 г клею на кожен 1 м2.
 7. Дайте клею затвердіти, в нормальних умовах це займе від 10 до 15 хвилин. Однак тривалість затвердіння залежить від температури і вологості.
  Важливо: Прочитайте специфікацію клею або інші клеї перед початком нанесення.
 8. Помістіть лист відбійника на стіну, вирівняйте і притисніть його на місці вручну
 9. Прикатайте смугу відбійника з допомогою притискного ролика. Почніть скачувати в центрі аркуша і просуватися до країв. Після установки видаліть надлишки клею.

Примітка: Дана модель не має в комплектації ніяких аксесуарів.

Модель Довжина профілю Ширина профілю Товщина профілю Кількість амортизуючих вставок Заглушка ліва Заглушка права Зовнішній кут Внутрішній улов Кількість можливих кольорів
CG 50B 3 м. п 50x50 мм 2 мм - - - - - 5 кольорів*
CG 76B 3 м. п 76х76 мм 2 мм - - - - -  

* вся колірна палітра складається з 32 квітів і доступна при замовленні від 300 м. п. кожної одиниці товару